Deprem Raporu

Deprem Raporu hakkında sizleri bilgilendirmeden önce, Bilindiği üzere ülkemiz deprem kuşağının üzerinde kurulu. Tarihten bugüne kadar yaşanan bir çok deprem felaketinin ülkemize maliyeti milyarlarca dolar. Özellikle 1999 yılından önce yapılmış binalarda; elle karılmış beton, deniz kumu ve midye kabukları, düzensiz kolonlar ve mühendislik hizmetinden faydalanmadan yapılmış yapılar sebebiyle olası bir deprem felaketinde daha önce yaşananlardan farklı bir durum ortaya çıkmayacağı aşikardır. Dartes Mühendislik olarak yapılarınızın deprem raporu çıkartıyoruz ve gerekli olan güçlendirme seçeneklerini sizlere sunuyoruz. Binanın güçlendirilmesi mi yoksa yıkılıp yeniden yapılması mı daha ekonomik olur bunun cevabını da sizlere veriyoruz.

Son deprem sonrasında binalarında deprem dayanıklılık raporu almak isteyen vatandaşlarımız için. Hızlı bir şekilde binalarından karot alıyoruz.Demir donatılarını  sıyırma adını verdiğimiz yöntem vasıtasıyla kontrol ediyoruz. Ferroscan röntgen cihazımız vasıtasıyla kolonların ve perdelerin röntgenlerini çekerek etriye aralıklarını tespit edip bilgisayar ortamında aldığımız sonuçları raporluyoruz. Deprem raporunda bir başka  önemli kısım olan Sismik yöntemle bina bahçesinden Zemin etüdünü de yaptıktan sonra  sonuçlarıyla birlikte binayı bilgisayar ortamında Sta4cad programı ile 3 boyutlu modelleyerek deprem performans analizini gerçekleştiriyoruz ve size Deprem Raporu olarak sunuyoruz.

Bizimle hemen iletişme geçmek için ve deprem raporu almak, deprem testi yaptırmak için  [email protected] adresine mesajlarınızı bekliyoruz.

Deprem Raporu için HEMEN 0 216 550 91 71 numaralı telefondan bize ulaşın

http://darteskentseldonusum.com/iletisim/